DMR Tekstil Aksesuarları Sanayi
TR
Tarihçe

Tarihçe

 

DEMİRELLER Metal Düğme ve Makine Sanayi olarak 1986 yılından bu güne  35 yılı aşkın Tecrübesiyle Türkiye'de ve Dünyada Tekstil üreticilerine çözümler üretmektedir. Gelişen teknoloji ve materyalleri yakından takip eden grubumuz, günümüz trendlerine uygun tasarımları ve üretimlerı ile tekstil sektörünün modellerinde estetiği ve işlevselliği sağlama çabalarına kreatif çözümler getirmektedir.

Tamamı kendi tasarım ve üretimimiz olan zamak , pirinç, düğme çeşitleri, rivet, klikıt, çıtçıt ürün yelpazesi, bu ürünlerin çakımında kullanılan son teknoloji tam otomatik düğme / rivet / kuşgözü / çıtçıt çakma makinalarının da üreticisiyiz. İlk günden beri ürün ve hizmet kalitesini değişmez temellere oturtan DEMİRELLER Metal Düğme ve Makine Sanayi günümüzde Tekstilin yanında Otomotiv, Ayakkabı, Mobilya,Ev tekstili ve çeşitli sektörlere sunduğu endüstriyel ürünlerle destek vermektedir.

Bir çok ülkeye yapmış olduğu ihracat ile de ülkemize katma değer sağlamaktadır.      

Türkiye'deki ve Dünyadaki değişimleri takip eden bu değişimlere göre ürün çeşitliliğini , Üretim yöntemlerini şekillendiren DEMİRELLER Metal Düğme ve Makine Sanayi yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Tüm üretim ve projelerine "Önce İnsan" perspektifi ile bakmaktadır. Kaliteli üretim ve çevre - insan sağlığına saygıyı öncelikli görev olarak görmekteyiz.

Tüm ürünlerimizde kullaılan gerek ham materyaller, gerekse kaplama - boyama malzemeleri kanserojen madde içermeyen Dünya normlarına uygun malzemelerdir.

Çevre sağlığına yönelik Ar-Ge çalışmalarımız aralıksız sürmekte, kuruluşlarımız bünyesinde bulunan arıtmalar ile çevreye hiç bir zararlı atık verilmemektedir.

 İnsan odaklı , çevre dostu vizyonları ışığında DEMİRELLER Metal Düğme ve Makine Sanayi dün olduğu gibi yarında dünyanın her yerindeki iş ortaklarına verdiği kaliteli hizmeti devam ettirecektir.

İmalat teknolojilerinin gelişmesiyle, tasarımların daha rantabl ve estetik hale getirilmesini sağlamak için , sektörel metal profil ve levhaların projelendirme sonrasında istenilen ölçü ve formda kesim, büküm, kırım ve biçimlendirme işlemlerinin yapıldığı makine parkı teknolojisine sahiptir.

Grubumuz, üretilen tekstil ürün uygunluğunun testleri ve sektörel uygulamalarda kullanılan her türlü düğme, çıtçıt, perçin, toka ve diğer ürün - aksesuarların uluslararası normlara göre su, ısı, hava şartları performansları ve kullanım yükü altındaki sektörel performansların tespit edilerek, kullanım yeri ve kullanış periyodundaki problemlerin giderilmesini sağlayıp gerekli önlemleri alarak, ürün kalitesi ve hizmet kalitesini gerçekleştirmektedir.

Dünya normlarına uygun ve özgün üretimlerin yanısıra, zamanında ve hızlı teslimat - dağıtıma büyük önem vermekteyiz

Zamanın en büyük sermaye olduğu günümüzde titiz ve kaliteli üretim kadar, zamanında teslimat ve dağıtımın da  sektörel açıdan taşıdığı değerin bilincindeyiz. Geniş dağıtım ağı ve genç, dinamik, uzman personelimizle bir telefon kadar yakınınızdayız.

Sektörde saygın ve güvenilir kuruluşlar arasında yer almamıza katkı sağlayan tüm iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza ve kıymetli çalışanlarımıza teşekkürü bir borç bilmekteyiz.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı